14/01/2018 • 21:56
Ο Ζοάο Φαβάρο πανηγυρίζει το γκολ επί του Παναθηναϊκού
14/01/2018 • 21:18

Τον «τιμώρησε» (video)

Ο Λεβαδειακός εκμεταλλεύτηκε την κακή ανασταλτική λειτουργία του Παναθηναϊκού και επέστρεψε στις νίκες (3-2). Οι φιλοξενούμενοι «ξύπνησαν» αργά και στο τελευταίο 20λεπτο σημείωσαν δύο γκολ.

Οι παίκτες του Λεβαδειακού πανηγυρίζουν.
14/01/2018 • 13:52

Με τα χθεσινά εισιτήρια στη Λιβαδειά

Η διοίκηση του Λεβαδειακού ενημέρωσε τους φιλάθλους της ομάδας, πως μπορούν να παρακολουθήσουν το υπόλοιπο της αναμέτρησης με τον Παναθηναϊκό με τα αποκόμματα των εισιτηρίων που είχαν κόψει το Σάββατο.

Ο Άγγελος Ευαγγέλου
14/01/2018 • 12:08

Προς διεξαγωγή η αναμέτρηση της Λιβαδειάς

Σε καλύτερη κατάσταση βρίσκεται το γήπεδο της Λιβαδειάς την Κυριακή, όπως διαπιστώθηκε και από τον πρώτο έλεγχο που έκανε ο διαιτητής της αναμέτρησης με τους εκπροσώπους των ομάδων και της Super League Σουρωτή.

Γιώργος Αργυρόγλου, Σάββας Τσαμπούρης
13/01/2018 • 22:38
Δημήτρης Φαράντος, Γιώργος Αργυρόγλου
13/01/2018 • 21:52

Φαράντος: «Ο διαιτητής αποφασίζει» (video)

Ο τεχνικός διευθυντής του Λεβαδειακού, Δημήτρης Φαράντος, τόνισε στην κάμερα του Novasports ότι ο διαιτητής είναι ο μοναδικός υπεύθυνος για το πότε θα ξεκινήσει και πότε θα σταματήσει ένα παιχνίδι.

Το γήπεδο της Λιβαδειάς
13/01/2018 • 21:26

Και επίσημα την Κυριακή το Λεβαδειακός-ΠΑΟ

Με ανακοίνωσή της, η Σούπερ Λιγκ επιβεβαίωσε ότι προβλέπεται βάσει κανονισμού, πως Λεβαδειακός και Παναθηναϊκός δηλαδή, θα συνεχίσουν το ματς την Κυριακή 14/1, την ίδια ώρα (19:30).

Λεβαδειακός-Παναθηναϊκός
13/01/2018 • 20:05

Άρχισε για να... διακοπεί (video)

Δέκα λεπτά μετά την έναρξή της διακόπηκε η αναμέτρηση Λεβαδειακός-Παναθηναϊκός λόγω της ακαταλληλότητας του αγωνιστικού χώρου από τη συνεχή και δυνατή βροχόπτωση στην πρωτεύουσα της Βοιωτίας. Αύριο στις 19:30 καιρού επιτρέποντος θα ξεκινήσει πάλι από το χρονικό σημείο στο οποίο σταμάτησε το ματς.

Ο Στάνισλαβ Ναμάσκο
12/01/2018 • 20:23
Λεβαδειακός, πανηγυρική
12/01/2018 • 20:14

Έτοιμος ο Λεβαδειακός

Ο Λεβαδειακός ολοκλήρωσε χωρίς προβλήματα την προετοιμασία του ενόψει του αγώνα με τον Παναθηναϊκό.

Ο Ζοζέ Ανιγκό
12/01/2018 • 18:34

Ανιγκό: «Χρειαζόμαστε τη νίκη»

Ο Ζοζέ Ανιγκό τόνισε ότι ο Παναθηναϊκός είναι μεγάλος σύλλογος, αλλά η φετινή του εικόνα δεν είναι καλή και ο Λεβαδειακός έχει την ευκαιρία να πανηγυρίσει τη νίκη στη μεταξύ τους αναμέτρηση.

17/01/2018 • 16:58